Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Daeninck Oudenaarde.

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Telefoon: 055 33 70 80
E-mail: info@daeninck.net.bmw.be

Peter Daeninck
Concessiehouder

Téléphone: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: peter.daeninck@daeninck.net.bmw.be

Téléphone: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: peter.daeninck@daeninck.net.bmw.be


Ignace De Groote
Financieel verantwoordelijke

Telefoon: 055 33 70 85 055 33 70 85
E-mail: Ignace.De-Groote@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 85 055 33 70 85
E-mail: Ignace.De-Groote@daeninck.net.bmw.be
Barbara Vercruysse
Kwaliteitsmanagement & CRM

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Barbara.Vercruysse@daeninck.net.bmw.be
Anne-Sophie.Blanckaert
Verantwoordelijke Finance & Administration


Anne-Sophie.Blanckaert
Verantwoordelijke Finance & Administration


Vincent Vanderplaetsen
Operational Manager

Telefoon: 055 33 70 96 - 0495 79 78 86 055 33 70 96 - 0495 79 78 86
E-mail: vincent. vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 96 - 0495 79 78 86 055 33 70 96 - 0495 79 78 86
E-mail: vincent. vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be
Matti Declercq
Verkoop

Telefoon: 055 33 70 97 055 33 70 97
E-mail: matti.declercq@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 97 055 33 70 97
E-mail: matti.declercq@daeninck.net.bmw.be
Noam Vaillant
Product Genius

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Noam.Vaillant@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: Noam.Vaillant@daeninck.net.bmw.be


Sofie Duchateau
Verkoopadministratie

Telefoon: 055 33 70 91 055 33 70 91
E-mail: Sofie.Duchateau@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 91 055 33 70 91
E-mail: Sofie.Duchateau@daeninck.net.bmw.be


Vincent Vanderplaetsen
Verkoop BMW Premium Selection

Telefoon: 055 33 70 96 - 0471 70 53 36 055 33 70 96 - 0471 70 53 36
E-mail: vincent.vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 96 - 0471 70 53 36 055 33 70 96 - 0471 70 53 36
E-mail: vincent.vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be


Tom Deschryver
Business Development

Telefoon: 0497 36 82 82 0497 36 82 82
E-mail: tom.Deschryver@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 0497 36 82 82 0497 36 82 82
E-mail: tom.Deschryver@daeninck.net.bmw.be


Sofie Duchateau
Verkoopadministratie

Telefoon: 055 33 70 91 055 33 70 91
E-mail: Sofie.Duchateau@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 91 055 33 70 91
E-mail: Sofie.Duchateau@daeninck.net.bmw.be


Jan T'Joleyn

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: jan.tjoleyn@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: jan.tjoleyn@daeninck.net.bmw.be


Laurens Gaublomme
Planner naverkoop

Telefoon: 055 33 70 88 055 33 70 88
E-mail: Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 88 055 33 70 88
E-mail: Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be


Laurens Gaublomme
Planner naverkoop

Telefoon: 055 33 70 88 055 33 70 88
E-mail: Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 88 055 33 70 88
E-mail: Laurens.Gaublomme@daeninck.net.bmw.be


Dieter Bael
Carrosserie

Telefoon: 055 33 70 99 055 33 70 99
E-mail: carrosserie@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 99 055 33 70 99
E-mail: carrosserie@daeninck.net.bmw.be


Michel Delouvroy

Telefoon: 055 33 70 94 055 33 70 94
E-mail: magazijn@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 94 055 33 70 94
E-mail: magazijn@daeninck.net.bmw.be


Catherine Verdonck

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: catherine.verdonck@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail: catherine.verdonck@daeninck.net.bmw.be
Catherine Marton

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@daeninck.net.bmw.be

Telefoon: 0478 50 55 75 0478 50 55 75
E-mail: catherine.marton@daeninck.net.bmw.be

Verkoop

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Contact

Telefoon: 055 (0) 33 70 95 055 (0) 33 70 95
E-mail: Vincent.Vanderplaetsen@daeninck.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie Naverkoop

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Contact

Telefoon: 055 33 70 80 055 33 70 80
E-mail : laurens.gaublomme@daeninck.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00- 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Naverkoop

Westerring 27B
9700 Oudenaarde

Contact

Telefoon: 055 33 70 88 055 33 70 88
E-mail: Jan.Tjoleyn@daeninck.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:15 & 13:15 - 17:00
Vr : 08:00 - 12:15 & 13:15 - 15:00
Za: Gesloten

Daeninck Oudenaarde

Westerring 27B 9700 Oudenaarde
Westerring 27B
9700 Oudenaarde

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top